Cvičenia, ktoré vám pomôžu zbaviť sa „strán“
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30 € a máte dopravu ZADARMO
Blog
Čo bude užitočné pre amatérsky futbalový tím?
03.08.2020
Čo bude užitočné pre amatérsky futbalový tím?
70., 80. a 90. roky sú časom futbalových tímov na záhrade. Moji priatelia organizovali a hrali skutočné zápasy na počesť. Boj bol tvrdý a tenisky snív... čítať celé
Batoh pre rybárov
03.08.2020
Batoh pre rybárov
Ponuka rybárskych batohov na Allegro je široká. Existujú lacné verzie (pre začiatočníkov), ktoré sa dajú použiť aj ako mestské batohy. Existujú tiež š... čítať celé
Cvičenie na tvarované boky
03.08.2020
Cvičenie na tvarované boky
Existuje len málo takýchto šťastných ľudí, ktorí nestrávili jednu noc spaním pod viečkami. Samozrejme, môžete to vidieť predovšetkým na bruchu, ale so... čítať celé
Zobraziť všetky články
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Cvičenia, ktoré vám pomôžu zbaviť sa „strán“
03.08.2020

Cvičenia, ktoré vám pomôžu zbaviť sa „strán“

Lokálne spaľovanie tukovPri diskusii o téme spaľovanie tukov z oblasti bedrového kĺbu by sa malo hneď na začiatku poznamenať, že nejde o lokálny jav spaľovania tukov. . To znamená, že nemôžeme kontrolovať miesto v našom tele, ktoré ako prvé stratí zbytočné kilogramy. Správne naplánované školenie a diéta so zápornou kalorickou rovnováhou vám umožnia znížiť hmotnosť, ale naše telo rozhodne o priebehu procesu spaľovania tukov, ktorý sa zvyčajne vyskytuje rovnomerne v celom tele. Výskum opakovane preukázal, že intenzívny tréning brušných svalov nezosilňuje procesy spaľovania tukov v tejto oblasti.

Žiaruvzdorný tukTermín rezistentný tuk sa vzťahuje na špecifické rozdelenie tuku v našom tele. Miesta odolné voči horiacim procesom sa vyskytujú hlavne v bokoch, bruchu, zadku a stehnách u žien. Toto sú oblasti, v ktorých telo dychtivo ukladá tuk, pretože pomáha chrániť najdôležitejšie vnútorné orgány pre život a zdravie pred ochladením. a smrteľné zranenia. Táto ochranná bariéra proti tuku bude najťažšie sa zbaviť počas obdobia redukcie tuku, aby ste dosiahli uspokojivé výsledky, musíte vykonať intenzívny tréning, zmeniť svoje stravovacie návyky a byť trpezlivý.

Aký tréning-for-burning-slanina?Mnoho rokov výskumu preukázalo, že najúčinnejším tréningom na spaľovanie tukov je kombinácia silového tréningu. založené na kombinovaných cvičeniach s intervalovým tréningom. Vykonávanie zložitých cvičení, ako sú drepy, mŕtve ťahy, push-upy alebo pull-upy, vám umožňuje zapojiť veľmi veľké množstvo svalových skupín, čo sa premieta do množstva energie spotrebovanej počas cvičenia. Potreba obnoviť poškodené svalové vlákna počas tréningu vám umožní spáliť kalórie aj po skončení cvičenia.

Kombinované cvičeniaŽeny, ktoré chcú stratiť zbytočné kilogramy, najmä okolo bokov, by sa mali zamerať na vzdelávacie cvičenia, ako napríklad drep s
činky, mŕtve ťahy, bulharské drepy, kyčle a chôdza v bedrách. Tieto cviky fungujú hlavne pre svaly nôh, zadku a brucha. Vďaka nim budú tieto miesta štíhle a zvýšená rýchlosť metabolizmu bude mať pozitívny vplyv na procesy znižovania telesného tuku. Po zvládnutí správnej techniky sa zamerajte na pomalé a pravidelné zvyšovanie použitej hmotnosti, ktorá bude stálym stimulom pre formovanie tela.

sides

Metabolický výcvik pre pokročilých ľudíMetabolický výcvik by sa mal vykonávať súbežne so silovým tréningom, aby sa maximalizovali účinky spaľovania tukov. Príkladom môžu byť intervaly alebo tabata, počas ktorých by ste sa mali opierať o cvičenia, ako je pád, stojan na skoky, skoky na plošina, < div id = "102">
, šmrnc alebo drví. Pri výbere cvikov by ste sa mali zamerať na tých, ktorí sa zaoberajú čo najväčším počtom svalov a prispôsobiť ich aktuálnej úrovni tréningu. Metabolický tréning by mal trvať niekoľko až niekoľko minút a prinútiť naše telo, aby pracovalo pri srdcovej frekvencii blízkej maximálnej srdcovej frekvencii v prípade pokročilých ľudí.

sides

kardio tréning pre začiatočníkovĽudia, ktorí začínajú svoje tréningové dobrodružstvo a ktorých cieľom je stratiť zbytočné kilogramy, najmä okolo bokov, by mali používať pravidelný výcvik kardio. Funguje pri konštantnej srdcovej frekvencii v blízkosti 50 až 75% vášho maximálneho srdcového rytmu. Dobrým riešením budú rýchle prechádzky, jazda na bicykli, chôdza po malom kopci, Veslovací trenažér. crossový tréner alebo Cvičenie by malo byť trvá od 30 do 60 minút. Tento druh úsilia posilní srdce a prispôsobí telo ťažšej práci v budúcnosti.

sides

Strava a regeneráciaKľúčovým prvkom, ktorý vám umožní správne tvarovať vaše telo, je správna strava. Zmena stravovacích návykov je často najťažšie realizovateľným prvkom, ale prináša najlepšie výsledky, pokiaľ ide o znižovanie "strán". V prvom rade by ste sa mali sústrediť na jedenie pravidelných jedál pozostávajúcich z nespracovaných potravín a veľkého množstva zeleniny. Sladené nápoje, sladké občerstvenie a alkohol často narúšajú požadované výsledky. Okrem toho by ste mali venovať pozornosť spánku najmenej sedem hodín denne a znižovaniu stresu, najmä dlhodobému stresu.

SummaryTukové tkanivo, ktoré sa ukladá u žien v oblasti bedier, patrí do takzvaného rezistentného tuku. To znamená, že keď priberáte na váhe, vaše telo tu ukladá tuk dobrovoľne a pomaly, aby sa ho počas redukcie zbavilo. Najúčinnejším spôsobom, ako bojovať s týmto problémom, je použitie diéty s negatívnou rovnováhou kalórií, ako aj rezistencie a intervalového tréningu. Kombinované cvičenia v kombinácii s metabolickým tréningom budú mať pozitívny vplyv na rýchlosť metabolizmu a činnosť endokrinného systému. Odporúčame vám pravidelne chodiť do každodenných aktivít, namiesto bicykla si vyberať bicykel alebo schody namiesto výťahu. Takáto spontánna fyzická aktivita spáli viac kalórií a zachová uspokojivé výsledky po mnoho rokov.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi