Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30 € a máte dopravu ZADARMO
Blog
Čo bude užitočné pre amatérsky futbalový tím?
03.08.2020
Čo bude užitočné pre amatérsky futbalový tím?
70., 80. a 90. roky sú časom futbalových tímov na záhrade. Moji priatelia organizovali a hrali skutočné zápasy na počesť. Boj bol tvrdý a tenisky snív... čítať celé
Batoh pre rybárov
03.08.2020
Batoh pre rybárov
Ponuka rybárskych batohov na Allegro je široká. Existujú lacné verzie (pre začiatočníkov), ktoré sa dajú použiť aj ako mestské batohy. Existujú tiež š... čítať celé
Cvičenie na tvarované boky
03.08.2020
Cvičenie na tvarované boky
Existuje len málo takýchto šťastných ľudí, ktorí nestrávili jednu noc spaním pod viečkami. Samozrejme, môžete to vidieť predovšetkým na bruchu, ale so... čítať celé
Zobraziť všetky články
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Rozlúčte sa s pivom
03.08.2020

Rozlúčte sa s pivomJednoduchý recept: prebytok zbavte čo najskôr, inak nanajvýš budete potrebovať pomoc, aby ste si priviazali šnúrky! "Pivné brucho" nestojí za to.

Aká je táto guľatosťAk vás zaujíma, či je vaše brucho "pivo", môžete okamžite odpovedať áno. Ak to stále neviete, možno ste narazili na situáciu, keď ste sa ponáhľali na neskoré stretnutie, vlak alebo električku, cítili ste, že sa niečo pod vaším tričkom krívalo. Neexistuje jasná definícia "pivného brucha". To je znamenie, že niečo nie je v poriadku. Našťastie je tento proces reverzibilný. To neznamená, že môžete naďalej žiť s mimoriadnym predradníkom, naopak, bojovať proti nemu čo najrýchlejšie, zatiaľ čo oblečenie vám stále padne.

Pivné brucho nie je nič iné ako tukové tkanivo uložené medzi vašimi vnútornými orgánmi. Nevyhnutné tukové tkanivo lemujúce vaše vnútorné orgány, ktoré rastie nadmerne.

Čo s tým má pivo spoločné?Nájdete tu veľa spojení s pivom, ktoré nemusia byť vždy presné. Vymenujme niekoľko predpokladov týkajúcich sa pôvodu mena. Pitie piva vedie k ďalšiemu zvýšeniu spotreby produktu a vysoko kalorické jedlá. Čo by bolo grilované mäso a párky, tyčinky a orechy bez piva? Okrem toho vás alkohol leniví, uvoľňuje, nechcete za tým nič robiť. Dostanete sa do letargie, čo vedie k zníženiu fyzickej aktivity. Čím viac pijete, tým menej horíte. Nakoniec si môžete pomenovať názov na 7 kcal / 1 gram alkoholu, ktorý má pivo. Takzvaný. prázdne kalórie. To je pre pivo.

A napriek tomu sú všetky tieto prísady do piva významné. Výskumy ukazujú, že ľudia, ktorí pijú pivo a udržiavajú správnu energetickú rovnováhu, nevlastnia pivné brucho. Niet pochýb o tom, že je to kvôli energetickej nerovnováhe. Konzumujeme príliš veľa, pálime príliš málo, v dôsledku čoho sa ukladá energia - v prípade mužov: v oblasti brucha a hrudníka. Ide o miesta s dobrým prísunom krvi av prípade energetickej krízy má telo rýchly prístup k energetickým rezervám. (čítajte telesný tuk).

Pivo, víno a iné alkoholy sú iba doplnkové kalórie. Zlé stravovacie návyky a nedostatok pohybu sú zodpovedné za všetko, čo vedie k: srdcovému infarktu, rakovine, zvýšeným hladinám triglyceridov, cukrovke typu 2, kardiovaskulárnym chorobám a ... dýchavičnosti po 200 metrov chôdzi a žalúdočnom ťahu na pláži.

Ako pôsobiť?1. Zmeňte svoje stravovacie návyky. Zlikvidujte to, čo je zbytočné a nezdravé. Poskytujte 4-5 jedál denne, konzumovaných v pravidelných intervaloch. Vyhnite sa všetkému občerstveniu medzi jedlami, sladkosťami a alkoholickými nápojmi.

Tip. Pomôžte bojovať proti tukovému tkanivu pomocou

spaľovač tukov.

rožky v dňoch mimo tréningu. stacionárny bicykel alebo jazda 2. Pohyb. urobili sa milióny sedení a nič? Nesprávny prístup. V boji o stratu ďalších centimetrov sa oplatí používať veľké svalové skupiny počas tréningu. Všetko súviselo s fyzickou únavou a potením. Jedna hodina venovaná silovému tréningu, spolu so 45 minútami svižnej chôdze, dvakrát týždenne, plus 1 hodina chôdze, jazda na

Tip. Každé 2 týždne sa zmerajte v jazdnom pruhu pomocou krajčírskych a všeobecne dostupných metrov

kalipery. Ak vo vašom prospech nie je nijaké váhanie, trochu zmeňte stravovacie návyky. Nebude sa mu čoskoro zbaviť, ale práca sa oplatí. Nezabudnite si odpočívať 1 deň v týždni.

3. Sebadisciplína. Všetky akcie pochádzajú od teba. Iba sebadisciplína je zodpovedná za váš úspech v boji proti svojim slabostiam. 99 percent ľudia myslia len na riešenie problémov bez podniknutia krokov. Buďte v tom 1 percento. a dokážete si, že môžete. Zamerajte svoje myšlienky na cieľ a choďte naň, pretože je to všetko o vašom zdraví.

Tip. Budete potrebovať podporu. Bez neho nebudete schopní prejsť prvými krokmi v boji proti pivu. Stavte sa na manželku, priateľku alebo priateľa, ktorý má rovnakú dysfunkciu ako vy. Bude pre vás jednoduchšie sústrediť sa na svoj cieľ.

Záverečné slovoNebudete sa rýchlo zbavovať toho, čo ste získali niekoľko mesiacov. Musíš byť trpezlivý a verte, že to, čo robíte, bude fungovať, To je jediný spôsob, ako zdravé a krásne telo. Bude to ťažké, ale bude to fungovať. V tomto procese nastanú úspechy a pokušenia predčasne ukončiť boj s pivným bruchom. Avšak, ak ste sa vzdali v boji o svoje zdravie, rovnako ako ostatných 99%. ľudia, hanba za vás! Prečo ste to vzali vôbec?
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi