Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30 € a máte dopravu ZADARMO
Blog
Čo bude užitočné pre amatérsky futbalový tím?
03.08.2020
Čo bude užitočné pre amatérsky futbalový tím?
70., 80. a 90. roky sú časom futbalových tímov na záhrade. Moji priatelia organizovali a hrali skutočné zápasy na počesť. Boj bol tvrdý a tenisky snív... čítať celé
Batoh pre rybárov
03.08.2020
Batoh pre rybárov
Ponuka rybárskych batohov na Allegro je široká. Existujú lacné verzie (pre začiatočníkov), ktoré sa dajú použiť aj ako mestské batohy. Existujú tiež š... čítať celé
Cvičenie na tvarované boky
03.08.2020
Cvičenie na tvarované boky
Existuje len málo takýchto šťastných ľudí, ktorí nestrávili jednu noc spaním pod viečkami. Samozrejme, môžete to vidieť predovšetkým na bruchu, ale so... čítať celé
Zobraziť všetky články
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

 1. Úvod
 2. Blog
 3. Xblitz Touch smartwatch test
03.08.2020

Xblitz Touch smartwatch test

Športové smartwatch Xblitz Touch - technické špecifikácie

 • Funkcie: meranie času, meranie srdcového rytmu, krokomer, monitorovanie spánku, počítadlo kalórií, funkcia "nájsť telefón", funkcia oznamovania, funkcia "šport", meranie vzdialenosti, stopky
 • Displej: TFT 1,3 ”240x240 px
 • Bluetooth: áno, verzia 4.2
 • Pamäť RAM / ROM: 64 KB (512 KB flash) / 16 MB
 • Rozmery: 42 mm x 36 mm x 10 mm
 • Vodotesný: áno, štandard IP68
 • Napájanie: 180 mAh batéria
 • Pracovný čas: pohotovostný režim - až 15 dní / použitie: 5-7 dní
 • Záruka: 2 roky
 • Aplikácia: Wearhealth - Android Market a Apple Store


Xblitz Dotykové pole

Čo môže Xblitz Touch urobiť?športové hodinky, preto pomáha monitorovať rôzne fyzické aktivity počas dňa, ale tiež spať v noc. To znamená, že inteligentné hodinky sú užitočné prakticky 24 hodín denne. Xblitz Touch toto

Xblitz Monitorovanie fyzickej aktivity dotykom

Čo presne môže Xblitz Touch robiť? Hodinky majú zabudovanú funkciu merania času, takže môžeme kontrolovať čas tréningu. Meranie srdcovej frekvencie bude zase užitočné na prispôsobenie tempa a intenzity nášho tréningu. Táto funkcia pracuje v Xblitz Touch veľmi efektívne a realisticky vám umožňuje ovládať zónu nášho srdcového rytmu, ktorá pri správnom výbere zvyšuje efektívnosť nášho tréningu. Chcel som schudnúť, pomocou inteligentných hodiniek Xblitz som sa mohol ubezpečiť, že môj srdcový rytmus je optimálny na spaľovanie tukov, t. J. Asi 60 - 70% HRmax, pričom HRmax je číslo 220 mínus náš vek.

Xblitz načasovanie

Vstavaný krokomer v zariadení Xblitz Touch vám umožní určiť počet krokov vykonaných počas dňa. Pretože cvičenie je pre telo zdravé, predpokladá sa, že každý deň by sme mali podniknúť minimálne niekoľko tisíc krokov. Hovoríme tu o ľahkej chôdzi miernym tempom, nebehu - je to krokomer, ktorý vám umožní zmerať. Bohužiaľ, počas testovania som si všimol, že Xblitz Touch má tendenciu vykazovať skreslené výsledky - zvyčajne ukazuje príliš veľa krokov, najmä v porovnaní s drahšími a presnejšími inteligentnými hodinami. Počas celého dňa môže Xblitz Touch počítať až o 30 - 40% viac krokov ako Samsung Gear S3, ktoré používam každý deň. Toto je, žiaľ, veľmi veľké skreslenie.

Xblitz Dotykový krokomer

Xblitz Touch dokáže zmerať prejdenú vzdialenosť - táto funkcia vám umožní presne určiť, či ste už prekonali predtým naplánovanú vzdialenosť, napríklad 5 alebo 10 km. Športové hodinky Xblitz Touch majú okrem vyššie uvedených možností stopky, ktoré sú užitočné na kontrolu času tréningu - beh, jazda na bicykli alebo následné opakovanie série cvičení v telocvični.

Xblitz Dotyková vzdialenosť

Cieľom fyzickej aktivity je zvyčajne zlepšiť kondíciu a zdravie, ale často tiež schudnúť a zlepšiť tvar tela. Ďalšou vlastnosťou hodiniek Xblitz Touch bude neoceniteľná - počítadlo spálených kalórií. Vďaka tomu zistíme, aké efektívne bolo naše školenie, ale nielen to. V priebehu času vám tieto znalosti pomôžu lepšie kontrolovať spotrebované kalórie, pretože presne vieme, koľko úsilia bude stáť, aby ste ich neskôr spálili.

Xblitz Touch počítadlo kalórií

mimoriadne pohodlné noseniePrvý kontakt so športovými hodinkami Xblitz Touch je fantasticky príjemný zážitok. To všetko vďaka popruhu tohto modelu smartwatch. Je mimoriadne mäkký a príjemný na dotyk. Keď si dáte hodinky na zápästie, dokonale sa zmestí na zápästie.

Xblitz Dotknite sa zápästia

Takéto dobré uloženie je tiež čiastočne spôsobené husto usporiadanými otvormi na pripevnenie pásu, takže môžete ľahko upraviť jeho dĺžku a presne sa prispôsobiť každej veľkosti ruky. Xblitz Touch popruh je veľmi pohodlný - to je veľká výhoda týchto hodiniek.

Xblitz Dotyková zhoda

Nízka hmotnosť zariadenia Xblitz Touch je tiež obrovskou výhodou. Po nasadení inteligentných hodiniek prakticky nemáme pocit, že máme na zápästí niečo. Toto je obzvlášť dôležité počas tréningu. Mám priame porovnanie s populárnymi a oveľa drahšími inteligentnými hodinami Samsung Gear S3, ktoré sú pri behu výrazne ťažšie a tiež menej pohodlné na výrobnom koženom remienku. Keď beháme, skáčeme, jazdíme na bicykli alebo robíme cvičenia v telocvični, Xblitz Touch na vašej ruke je prakticky nepostrehnuteľný.

Xblitz Hmotnosť dotykových hodiniek

Menej pohodlný na použitieAko už názov napovedá, Xblitz Touch sú hodinky s dotykovou obrazovkou. Bohužiaľ, na rozdiel od obrazoviek smartfónov alebo tabletov, na ktoré sme zvyknutí, v tomto modeli Inteligentné hodinky je na displeji iba jeden dotykový bod. Čo to znamená v praxi? Úprimne povedané, nie príliš pohodlné ovládanie.

Ponuka hodiniek sa zobrazuje na 1,3-palcovej farebnej obrazovke s rozlíšením 240 x 240 pixlov. Ďalšie funkcie inteligentných hodiniek Xblitz Touch sú znázornené ikonami, ktoré posúvame pohybom prsta doprava, doľava alebo kliknutím v dolnej časti displeja.

Dotyková obrazovka Xblitz

Ak chceme dosiahnuť zvolenú možnosť, ale posunieme sa príliš ďaleko, nemôžeme sa rýchlo vrátiť na predchádzajúcu pozíciu - musíme kliknúť na všetky nasledujúce funkcie. Neexistuje žiadna možnosť "späť". Podľa môjho názoru by rolovanie malo byť možné oboma spôsobmi, potom by sa tento problém nevyskytoval a prevádzka by bola oveľa pohodlnejšia.

Našťastie je oveľa pohodlnejšie nabíjať smartbatch Xblitz Touch. Je to spôsobené magnetickým koncom nabíjacieho kábla USB, ktorý stačí vziať na zadnú stranu hodiniek a potom automaticky "klikne" na miesto. Vďaka tomuto riešeniu nemusíme hľadať zástrčku na zasunutie kábla, stačí rýchlo a efektívne pripojiť zariadenie k zdroju napájania.

Xblitz Dotykový zdroj napájania

Batéria použitá v športových hodinkách Xblitz Touch má kapacitu 180 mAh. V praxi to znamená, že inteligentné hodinky môžu pracovať na jedno nabitie až na niekoľko dní! Všetko záleží na počte a dĺžke fyzickej aktivity, ale 4 dni na jedno nabitie nie sú pre Xblitz Touch naozaj skvelým zážitkom. V čase, keď je potrebné telefón nabíjať ešte viac ako raz denne, je to vynikajúci výsledok.

Xblitz Dotknite sa balíka

SummaryXblitz Touch je športové hodinky, ktoré vám umožňujú sledovať vašu fyzickú aktivitu počas dňa a spánkový výkon v noci. Prístroj je solídne vyrobený, vyzerá pekne a dokonale padne do ruky. Bohužiaľ, jeho prevádzka nie je príliš výhodná a indikácie nie sú niekedy príliš presné. Našťastie sa cena tohto modelu nezdá príliš vysoká.

Výhody

 • Mnoho funkcií na sledovanie vašej fyzickej aktivity
 • Veľmi pohodlný popruh
 • Pohodlné nabíjanie vďaka magnetickému držiaku
 • Môže byť spárovaná s aplikáciou v telefóne

NEVÝHODY

 • Posúva ponuku iba jedným spôsobom
 • Nie veľmi presné údaje, napr. krokomer
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi